Tvorba webových stránek – krása postavená na inteligenci

Tvorba webových stránek – krása postavená na inteligenci

Půvab tvorby www stránek … je v tvorbě

Víte, co je na tvorbě webových stránek nejkrásnější? Nekonečné možnosti. Tvorba. Tvorba www stránek se dá přirovnat k umění. Alespoň u nás v Tripon Digital to tak vidíme. Ale naše umění, náš webdesign, není jen o vzhledu. Někteří muži považují za zásadní, aby jejich milenka byla krásná. Inteligence pro ně bývá někdy zbytečná, někdy je dokonce na obtíž. Když tvoříme webové stránky my, jsou vzhled i inteligence našeho díla stejně důležité.

Jak to? Chcete své zákazníky jen oslnit vzhledem a na své webové stránky plánujete umístit jen minimum informací? Pokud si myslíte, že v takovém případě při tvorbě webových stránek není inteligence důležitá, mýlíte se.

Webové stránky na míru – responzivní webové stránky

Stejně jako žena, která chce podtrhnout svou krásu, volí líčení, oblečení i doplňky adekvátně příležitosti, i webové stránky, které vznikají v ostravské firmě Tripon Digital, přizpůsobují svůj vzhled přístroji, na kterém si je jejich návštěvníci prohlížejí. Pokud by to nedělaly, jejich krása by vynikla jen na některých. Na monitoru by vaše www stránky zářily, ale na displeji mobilního telefonu nebo na tabletu by se na ně doslova nedalo dívat.

Této technické novince v oblasti webdesignu se říká responzivní web. Webová prezentace, která se přizpůsobí přístroji, na kterém je prohlížena. Mobilní web, který je doslova vyladěn pro všechny typy současných telefonů a dalších systémů. Responzivním designem získáte vyšší návštěvnost a více konverzí.

Webdesign, který oslní … na každém přístroji

Pokud tedy chcete skutečnou krásku, www stránky, které budou na úrovni, ať už si je bude prohlížet manager v kanceláři na svém notebooku, potenciální klient při kávě na tabletu, nebo zákazník, který se rozhodl na základě momentálního impulsu a sáhl po smartphonu, vytvoří naše oddělení webdesignu v Tripon Digital krásku, která oslní.