Osobité. Funkční. Prosperující.
Tvorba webů, které přinášejí poptávky či objednávky. Tvorba e-shopů, které vydělávají.

Přejete si získávat poptávky či objednávky z internetu? Ano? Tak jste tu správně! S radostí pomůžeme rozjet váš byznys na internetu. Tvorba webu je pro nás komplexní úkol. Tvorba e-shopu stejně tak. Projdeme společně celým procesem. Jakmile je web nebo e-shop vytvořen, zajistíme jeho marketing na internetu, aby se o něm vědělo, aby měl vysokou návštěvnost. Mrkněte na naše reference.

1

NÁVRH WEBUAnalýza, návrh a konzultace s vámi

Analyzujeme vaší tržní situaci, rozebereme vaše konkurenty. Připravíme optimální řešení pro váš byznys. Navrhneme texty, formuláře i grafický design vašeho nového webu či e-shopu.

2

TVORBA WEBUNaprogramování a spuštění

Návrhy s vámi probereme. Věříme, že najdeme společnou řeč. Web nebo e-shop naprogramujeme a naplníme obsahem. Součástí je rozhraní pro správu webu (administrace).

3

TECHNICKÁ PODPORAZaškolení, doladění, úpravy

Zaškolíme vaše pracovníky, kteří budou pečovat o vytvořený web nebo e-shop. Také můžete péči o váš nový web či e-shop nechat na nás. Spuštěný web či e-shop propagujeme, ať má vysokou návštěvnost.

Vylepšete váš online byznys
Nabídka služeb, které pomohou vašemu byznysu
Web

Webová prezentace patří k základním pilířům každé firmy. Uděláme vám reprezentativní web, který vám bude přivádět klienty.

E-shop

Pomůžeme vám prosadit se ve světě e-commerce. Vizuálně atraktivní, přehledný a perfektně funkční e-shop vám zajistí vysokou návštěvnost.

Webdesign

Navrhneme vám design celého webu. Ukážeme vám ty nejmodernější grafické prvky, které udělají váš web vizuálně atraktivní a přitom rychlý na všech zařízeních.

Reklama na Facebooku

Ukážeme vám, jak využít reklamní potenciál Facebooku opravdu naplno. Zajistíme vám efektivní propagaci na Facebooku. A to včetně založení, nastavení, tvorby a správy kampaní.

Tvorba loga

Pomůžeme vám s nastavením jasné firemní identity. Vytvoříme vám nejen reprezentativní logo, ale hlavně kompletní Corporate Identity vaší firmy.

Online marketing

Ukážeme vám, jak pomocí webu vydělávat. Nastavíme vám správně klíčové SEO prvky, vytvoříme efektivní PPC reklamu a zajistíme e-mailing kampaně. Získáte tak nové klienty.

Pomáhám svým klientům překonat jejich očekávání v online marketingu. Zakládáme si na transparentní a férové spolupráci.
Specializuji se na PPC kanály Google Ads, Sklik, Bing, Facebook Ads, Zboží a Heureka.

Naše hodnoty
Na co klademe důraz?
Osobní přístup

Snažíme se co nejlépe pochopit byznys, vize a cíle každého našeho klienta. Díky tomu pak dokážeme přesně vyhovět nejen jemu, ale především jeho cílové skupině.

Moderní trendy

Sledujeme trendy, dbáme na to, abychom pracovali s těmi nejmodernějšími technologiemi a nástroji současnosti. Výsledek je vždy perfektně funkční a uživatelsky přívětivý.

Spolehlivá podpora

Předáním zakázky naše práce nekončí. Každému klientovi se snažíme být maximálně k ruce. Ať už potřebuje něco konzultovat, upravit nebo přidat.

01

NEČEKEJTE V POŘADNÍKURYCHLOST

Potřebujete web, eshop nebo jinou službu co nejrychleji. U nás nebudete muset čekat, než na vás přijde řada. S řešením začneme ihned.

02

VYJDEME VÁM VSTŘÍCFLEXIBILITA

Nemáme rádi slovo “nejde”. Vyjít vstříc co nejvíce vašim požadavkům pro nás bude vítanou výzvou.

03

UMÍME NASLOUCHATSPOLUPRÁCE

Rádi skloubíme vaši představu a naše know-how, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

04

ZŮSTANEME V KONTAKTUPODPORA

Jsme připraveni být vám kdykoli k ruce. Ať už budete potřebovat poradit, něco upravit nebo dodělat.

Pojďme nezávazně vše probrat, s čím vám můžeme pomoct

01

Zavolejte nám

Rádi s vámi probereme, co by Vám pomohlo a jaké jsou možnosti. Zavolejte nám na číslo 608 886 555.

02

Napište nám

Napište nám prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se vám zpět ještě dnes.

Chci požádat o konzultaci zdarmaOdeslat