Responzivní design při tvorbě webu

Půvab tvorby webu je ve tvorbě

Víte, co je na tvorbě webu nejkrásnější? Nekonečné možnosti. Tvorba. Tvorba webu se dá přirovnat k umění. Alespoň u nás v Tripon Digital – tvorba webu to tak vidíme. Ale naše umění, naše tvorba webu, není jen o vzhledu. Někteří muži považují za zásadní, aby jejich milenka byla krásná. Inteligence pro ně bývá někdy zbytečná, někdy je dokonce na obtíž. Když tvoříme web my, jsou vzhled i inteligence našeho díla stejně důležité.

Jak to? Chcete své zákazníky jen oslnit vzhledem a na svůj web plánujete umístit jen minimum informací? Pokud si myslíte, že v takovém případě při tvorbě webu není inteligence důležitá, mýlíte se.

Responzivní web

Stejně jako žena, která chce podtrhnout svou krásu, volí líčení, oblečení i doplňky adekvátně příležitosti, i weby, které vznikají v ostravské firmě Tripon Digital – tvorba webu, přizpůsobují svůj vzhled počítačovému zařízení, na kterém si je jejich návštěvníci prohlížejí. Pokud by to nedělaly, jejich krása by vynikla jen na některých počítačových zařízeních. Na monitoru by váš web zářil, ale na displeji mobilního telefonu nebo na tabletu by se na něj doslova nedalo dívat.

Této technické vlastnosti v oblasti tvorby webu se říká responzivní web. Je to web, který se přizpůsobí přístroji, na kterém je prohlížen. Díky responzivnímu webu získáváte vyšší návštěvnost a více konverzí.

Web, který oslní na každém přístroji

Pokud tedy chcete skutečnou krásku, web, který bude na úrovni, ať už si je bude prohlížet manager v kanceláři na svém notebooku, potenciální klient při kávě na tabletu, nebo zákazník, který se rozhodl na základě momentálního impulsu a sáhl po smartphonu, vytvoříme v Tripon Digital – tvorba webu. Vytvoříme krásku, která oslní. Kontaktujte nás.