První kroky při tvorbě webu

Tuhle větu slýcháme ve firmě velice často. Tvorba webu je jednou z našich domén. Dobře víme, že kdo nemá web, jako by nebyl. Ale zároveň víme, že je rozdíl mezi obyčejným webem a webem, kterému říkáme “chytrý“. Firma DigiDay Creative – tvorba webu patří v Ostravě, pokud jde o tvorbu webu, už řadu let k osvědčeným dodavatelům. Jména našich klientů jsou toho dokladem.

3 otázky při tvorbě chytrého webu

Co je to podle nás chytrý web a co zahrnuje tvorba takového chytrého webu? Začíná to několika otázkami:

1. Odkud je vaše firma?

Pokud odpovíte Ostrava, případně Frýdek-Místek, Havířov, Karviná nebo některé z dalších měst v Moravskoslezském kraji, znamená to plusové body. DigiDay Creative sídlí v Ostravě a fyzická blízkost klientů je výhodou zejména v první fázi tvorby chytrého webu.

2. Co od webových stránek očekáváte?

Jedná se o web, určený vymezenému segmentu návštěvníků nebo bude váš web otevřený různým skupinám? Měl by být váš web jen virtuální vizitkou firmy nebo má umět i něco dalšího? Má obsahovat nabídku produktů? Nebo to má být e-shop?

3. Máte doménu a webhosting?

Zejména pro weby, od kterých očekáváte příliv nových zákazníků, je důležitá jejich adresa, tedy doména, přes kterou na ně budou návštěvníci přistupovat. Proto by měla být doména snadno zapamatovatelná, měla by být tvořena buď názvem vaší firmy nebo názvem vašeho klíčového produktu/služby.

Dostupnost domény si můžete ověřit na www.nic.cz.

Webhosting je služba pro umístění programových kódů webu na serveru, který je zabezpečený (zajištění proti napadení hackery) a s výboronou konektivitou do internetu. Webhosting pro vás zajistíme, pokud jej zatím nemáte.

Jakmile odpovíte na 3 otázky

Pokud umíte odpovědět na 3 otázky, můžeme s tvorbou chytrého webu pro vás začít. Stačí si sjednat schůzku. Kontaktujte nás.