Co prodávat v eshopu

Co prodávat v eshopu

Co budeš dělat, až vyrosteš? No přece byznys na internetu! Takhle odpovídají naše ratolesti a možná, že právě tohle je i váš sen. A to je dobře. Internet stále nabízí příležitost pro všechny. A pokud je podnikání na internetu zároveň i váš sen, máte ty nejlepší předpoklady. Pro plnění vlastních snů totiž, alespoň na začátku, žádnou další motivaci nepotřebujeme.

Chci prodávat přes eshop

Mít vlastní obchod je sen mnoha lidí. Dříve si jej mohl splnit jen ten, kdo měl dostatek prostředků na poměrně velké startovní investice. Náklady na tvorbu eshopu jsou v porovnání s tím řádově nižší. Ale konkurence je nesrovnatelně větší. Abychom si sen o vlastním eshopu, který nás bude nejen bavil, ale i živit, mohli splnit, musíme vedle emocí přidat i pořádnou dávku rozumu.

Mám originální výrobek, potřebuji eshop na míru

Pokud můžete říci něco takového, je vám svět eshopu otevřený. Originální, a pochopitelně kvalitní a adekvátně naceněné zboží si cestu k zákazníkovi vždy najde. Velkou skupinu eshopů tvoří produkty ruční práce – oblečení, dekorace nebo šperky.

Pokud je váš produkt ještě k tomu skladný, trvanlivý, má kompaktní rozměry a dobře se zasílá, vaše šance s podnikáním prostřednictvím eshopu rostou. Jestli se vám podaří udělat z náhodných zákazníků stálé klienty, svůj sen si pravděpodobně splníte.

Hledám vhodný sortiment pro eshop

Jste především obchodník, který svůj ideální prodejní artikl teprve hledá? Hledejte chytře. Využijte nástroje, které internet nabízí.

Podívejme se na dva nejoblíbenější vyhledávače – Google a Seznam.cz.

Google nabízí nástroj Google Trends. Google Trends analyzuje hledané fráze na internetu. Slovní spojení můžete porovnávat, sledovat z hlediska sezónnosti nebo například lokace. Najdete jej zde:
https://trends.google.com/trends/

Podobnou službu nabízí i český vyhledávač Seznam.cz, a to na adrese zde:
https://search.seznam.cz/stats/

Na tomto odkazu jsou kromě statistik z vyhledávání na Seznam.cz i data z partnerského portálu Zboží.cz. A to se provozovateli úspěšného eshopu zcela jistě hodí.

Ať už máte o svém sortimentu jasno, nebo jej teprve hledáte, přijďte na návštěvu do Tripon Digital. My máme jasno v tom, jak vytvořit eshop na míru, který pomůže naplnit právě váš sen. Naše ostravská kancelář je vám otevřena.